کسب درآمد - دینوک

 

  • با دینوک پولدار شوید!

در سایت دینوک شما میتوانید اوقات فراغت خود را با دیدن انواع ویدیو های خبری,ورزشی,سرگرمی و آموزشی بگذرانید. اما هدف دینوک علاوه بر این موارد، ایجاد بستری برای افرادی است که میخواهند به طور سالم و امن از اشتراک گذاری ویدیو های خود درآمد داشته باشند.

 

  • با بارگذاری ویدیوهای خود در دینوک و بازدید آنها کسب درآمد کنید!

آیا میدانید ویدیوهایی که در کامپیوتر و یا موبایل شما است، و یا هر ویدیویی که در سراسر اینترنت میباشد بسیار ارزشمند هستند و می‌توانند به منبع درآمد شما تبدیل شوند!

برای شروع فقط کافیست در دینوک ثبت نام کنید و کانال خود را بسازید. ویدیو مورد نظرتان را از دستگاه خود و یا سراسر اینترنت به سایت دینوک منتقل کنید. پس از اینکار بدون دریافت هیچ گونه هزینه ای از شما، روی ویدیو های کانال شما تبلیغات درج میشود. هر باری که ویدیو شما توسط دیگران بازدید داشته باشد (اگر قبل از آن آگهی پخش شود) ،شما درصدی از دیده شدن تبلیغ را در پنل کاربری خود دریافت میکنید و با رسیدن درآمد به حداقل مبلغ مشخص شده شده میتوانید درخواست واریز خود را ثبت کنید. درخواست واریز شما پس از بررسی توسط کارشناس امور مالی تایید شده و مبلغ درخواستی به حسابی که در پنل کاربری خود ثبت کردید واریز میشود.

شما میتوانید با مراجعه به پنل کاربری خود و بخش کسب درآمد و درخواست واریز، مشخصات حساب بانکی خود را ثبت کنید و همچنین آمار بازدید ویدیو های خود و میزان درآمد کسب شده از ویدیو هایتان رو مشاهده کنید.

  برای فعال شدن قابلیت کسب درآمد میبایست بازدید کل ویدیو های کانال شما بیش از "2 هزار" بازدید باشد.

  ویدیو های شما باید بالای 60 ثانیه باشند تا شامل کسب درآمد شود.

ویدیو هایی که برای کسب درآمد اپلود میکنید باید در چارچوپ قوانین سایت دینوک باشند.

برای افزایش بازدید ویدیو های خود، آنها را در شبکه شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

برای افزایش درآمد، میتوانید لینک ویدیو های خود را بین گروه های دوستان و خانوادگی پخش کنید.

همچنین شما قادر هستید برای افزایش درآمد و بازدید ویدیو ها، آنها را در سایت و یا وبلاگ خود منتشر کنید.

درآمد شما محدود به زمانی خاصی نیست و میتوانید برای همیشه از ویدیو های خود درآمد داشته باشید.

به ازای هر بازدید موفقی که از ویدیو شما صورت گیرد و در صورتی که قبل از آگهی تبلیغاتی پخش شود، مبلغ "50" ریال به حساب کاربری شما اضافه خواهد شد.

بازدید موفق، به نمایشی گفته میشود که حداقل 6 ثانیه از آگهی تبلیغاتی قبل ویدیو دیده شود و حداقل 30 ثانیه از ویدیو شما نمایش داده شود.

حداقل مبلغ برای ارسال درخواست واریز "20 هزار تومان" میباشد.

درخواست های واریز شما توسط تیم امورمالی دینوک بررسی میشود و پس از تایید در روز های چهارشنبه هر هفته به حساب بانکی شما واریز میشود.

 

سرویس اشتراک ویدیو دینوک هم اکنون در مرحله آزمایشی میباشد، قابل ذکر است که بخش کسب درآمد پس از رفع کامل مشکلات سایت فعال خواهد شد.