پخش خودکار بعدی:

دانلود سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری جدیدترین سریال خانگی

4
اندازه نمایش:
سریال هیولا نام سریال جدیدی است که ویژه شبکه نمایش خانگی قرار است به کارگردانی مهران مدیری و تهیه کنندگی سیدمصطفی احمدی ساخته شود. از نکات جلب این سریال می توان به پایان دادن سال ها دوری مهران مدیری و پیمان قاسمخانی پس از سریال پرطرفدار شب های برره اشاره نمود.
https://hexdownload.org/33683/the-monster-series/
در این سریال فرهاد اصلانی و شبنم مقدمی نقش زوجی را بازی می کنند که زندگی سالم و ساده ای دارند و مهران مدیری نقش مردی را بازی می کند که مسیر زندگی آنها را دچار تغییر می کند. از دیگر نکات قابل ذکر در مورد این سریال می توان اشاره کرد که این مجموعه از لحاظ پوشش بازیگران و شوخی هایی که در آن اتفاق می افتد نزدیک به آثار تلوزیونی است.
همانطور که می‌دانید مهران مدیری یکی از کارگردانان و بازیگران بزرگ سینمای و تلوزیون ایران محسوب می‌شود ودر کارنامه‌ی خود آثاری مثل «شب‌های برره»، «قهوه تلخ»، «پاورچین» و … را برجا گذاشته است که هرکدام در زمان خود جزو آثار محبوب و پر مخاطب سینما و تلوزیون به حساب می‌آمدند او علاوه بر این‌ها نشان داد که می‌تواند مجری خوبی نیز باشد و با ساخت برنامه‌ی تلوزیونی دورهمی توانست یکی از پر مخاطبان صدا و سیما باشد.

حال مهران مدیری دست به ساخت سریال هیولا زده که از همان ابتدا جنجالی شروع شد از نبود سیامک انصاری و کار با تیم جدید گرفته تا همکاری مجدد با پیمان قاسم خانی همگی مورد توجه مردم و رسانه‌ها قرار گرفت تا به سوی هیولا جذب شوند اما این ساخته‌ی جدید همانطور که خود مدیری نیز به آن اشاره کرده با سایر آثارش تفاوت‌های بیشتری نیز دارد